Kiekvieną savaitę aš rašau tai, kas yra aktualu man tą savaitę. Aktualumai keičiasi labai greitai, nes kai turiu naują patirtį, naujus apmąstymus, ateina ir atsakymai. Kad jie ateitų rankų sudėjusi nesėdžiu, ieškau jų.

Atsakymų dažniausiai ieškau kitų žmonių patirtyse – man atrodo čia geriausia vieta semtis išminties. Skaitau knygas, bendrauju su žmonėmis arba įsijungiu tokias laidas kaip TED talks, “Stambiu planu”, “Sėkmės gylis”, dabar dar ir Sauliaus Bagdono “1000 istorijų”.

Nuoširdžiai žaviuosi Sauliumi – jis randa ir pakalbina tokius žmones, kurie tampa įkvėpimu ne vienam. Ir kalbina taip paprastai, draugiškai, nuoširdžiai domėdamasis. Todėl žmonės atsipalaiduoja, atsiveria. Jo kalbinami žmonės labai skirtingi, tačiau juos visus sieja viena tema – jų gyvenimas pasikeitė. Jie patyrė kažką, apie ką turi ką papasakoti kitiems.

Vieni žmonės man įdomesni, kiti ne tokie įdomūs, tačiau jau ne kartą radau tokias istorijas, kurios nepaleidžia ir, tiesiog akyse, verčia tobulėti.

Pavyzdžiui, Renata. Pokalbis su Renata man buvo tarsi dieviškas balzamas sielai. Ji kalbėjo apie visa tai, ką aš JAU ŽINOJAU, tačiau dar nejaučiu. Priminė man. Ji minėjo profesoriaus David R. Hawkins sąmonės žemėlapį, apie kurį aš pati kalbėjau vienoje paskaitoje apie santykius. Tačiau paklausiusi Renatos dabar šį žemėlapį suprantu daug arčiau. Netgi nusistačiau kur aš esu dabar ir gyvenimas vėl nusidažė naujomis spalvomis – imu matyti tai nuolat. Kiekviena mano reakcija paremta mano sąmoningumo lygiu. Tikrai.

O kas yra sąmoningumo lygis? Tai skraisčių skaičius prieš žmogaus akis. Mes visi viską žinome ir bet kokia esmė mums nėra svetima. Mes ir esame ta esmė, kurios ieškome. Mes ir esame MEILĖ, LAIMĖ, ŠVIESA. Tačiau tos užuolaidos, kurias gavome gimdami, mums trukdo matyti. Kuo daugiau sluoksnių – tuo didesnė kančia. Tuo didesnės atskirtis nuo savęs pačio ir iš viso, pasimetimas.

200 yra kritinis skaičius.  Už jo užuolaidas nusimesti vis lengviau. Arba, gal nelengviau, bet JAU NEBĖRA taip tamsu ir baisu. Gyvenimas darosi mielas.

Sako, kad žmonija po truputį kopia link 200 lygio. Aš tikiu tuo. Tiek daug aplinkui sąmoningų žmonių, tiek daug sėkmės istorijų. 1000 istorijų jas rodo. Na gerai, gal dauguma vis dar ne tokia, tačiau bent jau tie keli, kaip Renata, jos mokytojas lietuvis Mindaugas, pasiekęs aukščiausią sąmoningumo lygį, šviečia mums visiems. Nors ir būdami ne Lietuvoje. Mes tai vis tiek jaučiame (net jei to nesuprantame).

Belieka stengtis kopti aukščiau ir didinti savo sąmoningumo lygį. Bent vieną etapą per vieną gyvenimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *