“Neskubėk, imk po mažą gabaliuką. Gerai kramtyk.”, sako mama.

Mama žino, ką sako.

Kai kas nors nesiseka, dažnai nusprendžiam- NU IR NEREIKIA. Užtrenkiam duris ir tesižino. Jei nesiseka meilėje – atsiribojam nuo bet kokių romantiškų pažinčių. “Man vienai geriausiai”.

Jei nesiseka gyvenime – nustojam skaityti ir domėtis bet kokiomis motyvacinėmis knygomis ir skaitiniais, “vis tiek ten nieko gero, iš tuščio į kiaurą, banalybės…”

Jei negalim turėti vaikų – atsiribojam nuo bet kokio kontakto su jais, vengiam ne tik imti ant rankų, bet net žiūrėti į juos: “vaikai man, tiesą sakant, niekada ir nepatiko…”. Užtrenkiam duris ir neleidžiam pro jas įeiti niekam – ne tik nesėkmėm, bet ir galimybėms. Taip apsisaugom nuo skausmo, nuo dar vieno nusivylimo.

Bet…visgi banali ir tokia teisinga TIESA YRA – niekada nenustok stengtis. Tik nebandyk nuryti visko iš karto, nes tikrai užspringsi. Imk po mažutį gabaliuką. 

Jei nesiseka meilėje – kartą per mėnesį nueik į aklą pasimatymą. Jei gyvenime – sek ką skaito ir rekomenduoja kiti ir skaityk motyvacines, asmens tobulėjimą skatinančias knygas. Jei  negali susilaukti vaikų –  apkabink svetimą, tapk krikšto mama.  Nerandi darbo? Eik savanoriauti.

Panaši energija traukia panašią. Uždarius duris tikimybės nebelieka!

Po mažą žingsnelį, po mažą judesėlį, po mažą gabaliuką esi vis sotesnis, judi vis arčiau ir arčiau savo tikslo. Kažkada (po metų, dviejų, dešimties..) yra didžiulė tikimybė, kad pavyks suvalgyti viską. Tikslas bus pasiektas. Pabaigoje vis tiek jį pasieksi, jei tik nenustosi judėti! Va taip ir išsipildo svajonės. O kai išsipildys, ji bus labai vertinga, nes juk ėmei po maaažą gabaliuką, ilgai kramtei ir mėgaujeisikiekvieno jų skoniu.

 

MĖGAUKIMĖS mažais gabaliukais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *