19

Gru 2017

Kasininkė.

Reikia suvaldyti rankas, kad nedrebėtų. Jaučiuosi siaubingai,  tikiuosi, viršininkė nepastebės. Ir reikėjo  vakar tiek prisigerti, gi žinojau, kad šiandien į darbą. Nors man tai visada į darbą, kai kitiems išeiginė. Norisi gi atsipalaiduoti. Bet vakar tai mes nutrūkom… Kiek išgėrėm dviese?.. Pradėjom nuo alaus, paskui turėjau dar vyno, raudono, saldaus. Paskui dar mažai buvo, atsidarėm degtinės, ir tada jau viskas. Man atrodo, nieko neliko, ar nebent ji išpylė. Kaip ji dar taksi išsikvietė? Man tai jau buvo viskas, nieko nebeprisimenu. Gerai, kad žadintuvas suveikė, nepavėlavau.

 

Tcik Tcik Tcik. Kaip bloga, tuoj ką nors apvemsiu. Ir kodėl aš nepaskambinau, kad sergu? Bet negaliu aš taip. Man vaiką reikia auginti. Aš turiu dukrą ir nieko man daugiau nereikia. O dabar dar ir tokią puikią draugę radau. Jos ranka lengva, taip gera dabar, kai plaukus iki pečių patrumpino. Nors gyvenimas jos dar sunkesnis, nei mano, ji turi du vaikus, dirba kirpėja, uždirba dar mažiau. Neįsivaizduoju, kaip ji sukasi. Ir tokia optimistė, tokia gera, į bažnyčią eina… Ir aš buvau ten su ja vieną kartą, šiaip tik, pasižiūrėti. Lauke labai karšta buvo, o ten viduj vėsu, gera. Net sušalau su savo gėlėta suknele su petnešėlėmis.

 

Tcik Tcik Tcik. Reikės po darbo paimti kepenėlių su nuolaida, padarysiu troškinį su bulvėm. Nors Nadiuša nevalgys…Ji tokia išranki pas mane, nieko nevalgo. Plona kaip nendrelė. Rytoj aš irgi nesikelsiu, rytoj išeiginė, ačiū Dievui. Dviejų tokių dienų nebeištverčiau. Siaubas, kaip bloga. Kad tik iki vakaro ištempti. Įdomu, ką ji dabar veikia. Dar miega turbūt, ji mėgsta pamiegoti. Dabar jau vasara, mokykla baigėsi.  Ji pas mane tokia gerutė, arbatos man atneša į lovą. Ir mokosi gerai, ir iš kur pas ją tai… Aš nesimokiau, jos tėvas, eina jisai po velnių, irgi… O ji neša ir neša gerus pažymius. Tik ne pažymius,  veidukus tuos. Sako: “Mama, jei veidukas juokiasi, vadinasi geras pažymys, o jei tik šypsosi – vidutinis”. Protinguolė mano. Turiu aš dukrą ir nieko man daugiau nereikia.

 

A, dar tas bulgaras… Viešbutyje sako dirba, jei nemeluoja. Iš nuotraukos tai gražus, vyriškas toks. Jau kiek mes pažįstami? Dvi savaites kažkur.  Kažkaip iš karto suradom bendrą kalbą. Jei dar bus jėgų, šiandien prisijungsiu.

 

Tcik Tcik Tcik. Eilė vis ilgėja… Nebegaliu greičiau. Kad tik viršininkė nepamatytų…Dar valanda, jei teisingai pamačiau ant to vyro rankos. Ant kliento. Jie visi – klientai, tik pagalvokit. Viršininkė sako, reikia sveikintis su kiekvienu ir šypsotis. Tegu džiaugiasi, kad dar jų prekes teisingai nuskenuoju, jėgų daugiau  nėra niekam. Dar sveikintis ir šypsotis reiktų…numirčiau. Dar už tokį atlyginimą. Nors… man užtenka. Mes su dukra išgyvenam. Turiu dukrą ir nieko man daugiau nereikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *