Ir nėr kūrybai pabaigos

Podcastas kūrybiškiems žmonėms.

Tai pokalbių laida, kurioje rašytoja Rasa Sagė kalbina įvairius žmones, susietus viena ir ta pačia gija – kūryba.

Šis podcastas kartu yra ir kelionė. Po Lietuvą ir po kitas šalis, po įvairius pasaulio kampelius, kuriuose gyvena kūrybiški žmonės.

Podcastas yra remiamas klausytojų.
Tapkite patreonais!   www.patreon.com/rasasage

Antrajame podcasto epizode vis dar lankomės Marijampolėje ir kalbamės su verslia ir įkvepiančia moterimi Neringa Pangonyte. Neringa paliko labai gerą darbą banke, kad galėtų savarankiškai kurti savo gyvenimą. Ji sukūrė sėkmingą tinklinio marketingo verslą bei įkūrė kultūros erdvę Marijampolėje, kurią pavadino “BWM”. Be viso šito, Neringa tapo paveikslus per dvidešimt minučių ir mano, kad menui negali būti jokių reikalavimų.

Su Neringa kalėjomės apie kūrybą ir verslą, apie meno vertinimą, saviraiškos laisvę bei motyvaciją kurti.

Įdomaus klausymo!

 

#1 Luana Mas: Meilė taip pat yra matematika

Pirmąjame podcasto epizode lankomės Marijampolėje ir kalbamės su talentinga ir unikalia kūrėja Luana. Luana rašo knygas, kuria poeziją, fotografuoja, daro parodas, organizuoja renginius, kuria žurnalą “Baltas kambarys” ir moko matematikos.

Su Luana kalbėjome apie tiesos paieškas ir sveiko proto ribas, apie žaidimą, vadinamą gyvenimu, apie kūrybos ir “gemalo” etapus, ir, žinoma, apie matematiką.

Daugiau informacijos apie šią unikalią moterį ir jos kontaktus galite rasti www.luana.lt arba feisbuko puslapyje Luana Mas, arba emailu luana@luana.lt

Įdomaus klausymo!