Dar viena labai graži ir labai keista pirmoji knyga. Jos autorė sukūrė 9 noveles apie tobulus žmones. Tobulus? Taip, perskaitėte teisingai. Tobulus žmones. Aš lygiai taip pat, išgirdus apie šią knygą, pagalvojau, kur autorė randa tokius žmones? Ir kodėl jie jai atrodo tobuli? Na, čia ir slypi visa knygos intriga.
O intrigų knygoje slypi net ne viena… Istorijos labai originalios (gal ir autorė pati yra originali asmenybė), kiekviena įtraukia, sužavi jų personažai. Įtampa kyla, jau jau, kas čia bus, lauki, sulaikai kvapą… ir pabaiga. Pffff… Kiekviena istorija turi tokią pabaigą, kuri iš pradžių man sukėlė emociją „nes…ė“, paskui smalsumą – o kuo baigsis kita novelė? Knygos pabaigoje įvyko efektas “taip blogai, kad net gerai”, pamaniau, gal čia taip specialiai sugalvota? Yra gera novelė ir yra bloga jos pabaiga. Visiškai nesusiję du dalykai. Lygiai taip pat, kaip nesusiję netobuli žmonės su savo į instagramą keliamomis tobulomis istorijomis.
Na va, išdaviau. Tobuli žmonės ir yra tie, kurie instagrame kelia savo nelaimingo gyvenimo tobulas akimirkas. Knyga pavadinta vienos iš novelių pavadinimu. Man asmeniškai, ji patiko labiausiai. Ir dar „Kasininkas“, labai įsimenanti.
Kitas taip pat verta perskaityti. Visos originalios. Gerai parašytos. Įdomu tai, kad visas noveles sieja netobulumo, „antros vietos“ jausmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *