Vakar youtube žiūrėjau video su tėvu Stanislovu. Kokia šviesi siela! Nors jis apie save taip negalvoja, ir kalba, ir bendrauja labai paprastai. Tačiau jis ant nieko nepyksta. Nors ir mėgsta paburnoti, visi žmonės jam mieli, geri.  Visko jam užtenka. Jis dėkoja už obuolį, kurį obelis jam taip nori duoti, už bulvę, kuri dėl jo užaugo, buvo iškasta, nuskusta ir išvirta.

Žmonės pas jį plūsta. Paskutinis video su juo buvo įrašytas kai jam buvo 85 metai. Atrodė visai jaunas, tarsi šešiasdešimties.

Šį video galite pamatyti čia.

Paklaustas, kaip mums gyventi, tėve Stanislovai, kokiomis vertybėmis vadovautis, šis didis žmogus  atsakė:

“Kartokite lėtines maldas.”

Nemoralizavo, nemokė, nevardino punktų. Atsakė paprastai: melskitės. Einate į sandėliuką, melskitės. Važiuojate į darbą, melskitės. Kasate bulves, melskitės. Lyginate marškinius – melskitės. Melskitės lėtinėmis maldomis.

Lėtinės maldos, kaip vadina tėvas Stanislovas yra mantros, kurias kartojant keičiamės mes, keičiasi mūsų aplinka. Imame spinduliuoti kitą energiją. Šviesesnę, aukštesnę, gyvesnę.

Galima susikurti savo lėtinę maldą. Pavyzdžiui, ačiū Tau už viską, rodyk man Kelią. Tačiau viena galingiausių žinomų mantrų, ypač liečiančių santykius tarp žmonių (o santykiai svarbiausia), yra

ATSIPRAŠAU. ATLEISK MAN. AČIŪ TAU. MYLIU TAVE.

Pasinaudokite mūsų šviesulio patarimu.

Melskimės.

Lėtinėmis maldomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *