Meilei reikia laiko užaugti.

Todėl labai svarbu yra aplinkybės. Galbūt jūs sutinkate dešimtis žmonių, kuriuos galėtumėte mylėti, tačiau aplinkybės neleidžia jūsų meilei užaugti. Todėl dažniausiai mylime tuos, kurie yra nuolat šalia, su kuriais dažnai matomės, bendraujame, dalinamės.

Įsivaizduokite sąrašą žmonių, kuriuos jūs mylite dabar. Ar jis ilgas? Ir kitą sąrašą žmonių, kurie jums patiko, kurie jus sužavėjo, su kuriais iš karto radote bendrą kalbą, puikiai praleidote laiką, tik paskui aplinkybių dėka nebendravote. Tai gali būti ir vaikai, ir suaugę. Vyrai ir moterys. Yra tokių? Tikrai yra, reikia tik pagalvoti.

Tai, apie ką jūs dabar pagalvojote, yra sudygusi, bet neužauginta meilė. Ji taip ir neužaugo, ji apmirė. Apmirė, tačiau nedingo! Ji dar gyva, ji laukia savo šanso augti. Jei kažkur sutiktumėte tą patį žmogų ir su juo pabendrautumėte, daigelis dar paaugtų. Jei bendrautumėte toliau, užaugtų ir visas medis, stiprus, tvirtas. Sako, kad meilė neišnyksta. Jei kažkada mylėjai žmogų, meilė jam glūdi giliai tavo širdyje, visada. Tai ta, užauginta meilė. Ji neišnyksta.

Tačiau jei niekada to pačio žmogaus nesutiksite ir meilės sėklytė ir liks tik sudygusi sėkla, ji sunyks. Kitą kartą kai pagalvosite apie žmones, kurie jus sužavėjo, to žmogaus paprasčiausiai neprisiminsite.

Tačiau meilė, ji buvo! Tik liko neužaugusi.

Filme “Love actually” kalbama apie tai, kad reikia pagauti sudygusią meilės sėklytę. Pagauti ir neleisti jai apmirti.

Susikurti palankias aplinkybes meilei augti patiems.

Kas yra aplinkybės? Tai vieta ir laikas. Vietą galima pakeisti, laiko galima skirti.

Tačiau svarbiausia yra ne sukurti aplinkybes, bet ją pastebėti. Jei nepastebėsite sudygusios meilės žmogui, nebus ką ir kurti. O pastebėjus, nepaisant nei laiko, nei vietos, ją auginti. Pritaikyti aplinkybes taip, kad būtumėte netoliese, kad bendrautumėte. Duotumėte deguonies ir vandens savo meilei augti.

O tada… Tik įsivaizduokite. Trumpas ir siauras mylimų žmonių sąrašas gerokai pailgėja. Kiek atsilaisvina energijos! Kiek atsiranda naujų įspūdžių, gerų emocijų bendraujant su mylimaisiais! Kiek juoko, kiek energijos gyventi, energijos kurti, energijos būti laimingu!

Nepalikite sudygusios meilės sėklos neužaugti.

Raskite laiko bendrauti su tais žmonėmis, kurie jums patinka. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *