Romantiški santykiai yra santykių piramidės viršūnėje. Jie remiasi santykiais su savimi ir santykiais su aplinka ir kitais žmonėmis. Neturint gerų santykių su savimi ir keturiais rankos pirštais – keturiais artimiausiais žmonėmis – romantiški santykiai taip neturės tvirto pagrindo.

Piramidės viršūnę sudaro taisyklingas trikampis – dieviškumo ženklas. Būtent todėl šie santykiai yra tokie pakylėjantys, tokie nežemiški, tokie arti dangaus. Tokie visiems mums svarbūs. Juk vaikai užauga, tėvai miršta, draugai keičiasi, o vyras su žmona visada yra šalia “kol mirtis mus išskirs”. Todėl investuoti reikia būtent į šiuos santykius.

Kodėl taip sakau? Nes žmogus yra ne vieniša būtybė. Žmogui reikia kito žmogaus. Ne grupės, ne keleto, bet vieno žmogaus, pačio artimiausio, pačio svarbiausio, to, su kuriuo galima dalytis viskuo. Kuriuo galima pasitikėti, kuris yra žmogaus papildymas: kur trūksta jam turi jo partneris ir atvirkščiai. Todėl šie santykiai yra tokie svarbūs mūsų gyvenime.

Visi mes tai žinome, juk nieko naujo nepasakiau. Visi, nuo pat mažumės, mes ieškome meilės. O jei ją randame, jaučiamės pakylėti. Paskui – ramūs ir laimingi.

Tačiau kaip tai padaryti? Kaip surasti savo antrąją pusę, savo meilę?

Va čia ir prasideda darbas.

Likimas santykiuose neegzistuoja, likimą kuriate JŪS.

Paklausiu vieno klausimo: kas jums pasakys, kad šitas ar kitas žmogus yra jūsų antrojo pusė?

Atsakymas: niekas. Tai padaryti, nuspręsti galite tik jūs patys.

Iš to išplaukia, kad tik jūs bendraudami su žmonėmis NUSPRENDŽIATE kad vienas ar kitas žmogus yra jūsų geidžiamas, jūsų mylimas, jūsų antroji pusė, su kuriuos norite būti visą likusį gyvenimą. Tik jūs tai nusprendžiate.

Kaip nuspręsti teisingai?

Pirmiausia, susitarti su savimi. Suvokti save, suvokti AŠ ESU jėgą. Atverti erdvę savyje, į kurią plūstų tai, ko jums trūksta, tame tarpe ir meilė. Kaip tai padaryti? Nebūti visažiniu, tapti mokiniu. Jausti šią akimirką, gyventi čia ir dabar. Pastebėti smulkmenas, detales, jaustis visumos dalimi. Jūs nesate atskira, viskas yra viena.

Antra: harmonizuoti santykius su aplinka. Santykius padaryti savo gyvenimo prioritetu, į kurį daugiausia kreipiate dėmesio, vadinasi atiduodate energijos (dėmesys yra atiduodama energija). Per santykius mes tobulėjame. Ne kitaip.

Daugiausia dėmesio kreipti į keturis artimiausius žmones. Leisti jiems BŪTI. Nesmerkti, neprisirišti, nesipriešinti.

Prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Stebėti savo nuostatas, mintis, emocijas, suvokti, išjausti jas ir paleisti.

Būti tuo, kuris išklauso, kuris turi laiko, kuris jaučia empatiją kitam žmogui.

Neleisti rūdyti konfliktams, spręsti juos atsiprašymu.

Nepamiršti pagirti, juk tai nieko nekainuoja ir taip brangu.

Meilė tai ne jausmai. Meilė tai būsena. Būkite meilėje.

Na o tada, skleidžiant harmoniją ir jaučiant ją iš aplinkos, leiskite ateiti savo antrajai pusei. Tik neskubėkite. Jau geriau būti vienam, negu nepasiruošusiam kurti santykius.

Kaip puoselėti romantiškus santykius

Kai jau nuspręsite, kuris žmogus yra jūsų antroji pusė, laikykitės auksinės taisyklės: investuokite ne į tai, kas bloga, bet į tai kas gera.

Kartą mokytojas pasikvietė tėvą į mokyklą dėl savo sūnaus mokymosi rezultatų. Mokytojas buvo paruošęs išsamią ataskaitą, kur sūnui prastai sekasi ir kur jam reikia pasitempti. Ją visą išdėstė tėvui. Rekomendavo nusamdyti korepetitorių, nes su esamu žinių lygiu sūnui bus sunku pasivyti klasę ir išlaikyti baigiamuosius egzaminus. Tačiau tėvas sako: o pasakykite man, kur mano sūnui sekasi geriausiai? Štai tiems dalykams aš ir samdysiu korepetitorius.

Skatinti tai, kas gera, bet nesistengti “pakeisti” žmogaus tai yra gerų santykių paslaptis. Džiaukitės savo žmogumi. Girkite jį. Mylėkite jį. Juk laimingi yra tie žmonės, kurie kitus padaro laimingus.

DU: moteris ir vyras (net gėjų santuokose yra toks pasiskirstymas)

Kas yra moteris

Trumpai drūtai: moteris yra jausmai. Todėl ji NEGALI jų slėpti, juos ignoruoti, juos keisti. Nuo to ji tik serga. Jausmai tai yra ji. Jausmais jis gyvena, jausmais ji kvėpuoja. Ji turi suprasti, ką jaučia. Ji turi sąmoningai tai suvokti, tai išjausti ir paleisti.

Kas yra vyras

Trumpai drūtai: vyras yra atsakomybė. Jo mintis turi atitikti žodžius, žodžiai veiksmus. Tada jis yra savim pasitikinti, tvirta atspirtis moteriai, kurios ji trokšta. Ji savo vyrą užpildo jausmais, grožiu, švelnumu.

Vyras yra silpnoji lytis. Kodėl? Tik pagalvokite, kas pasaulyje visais laikais patiria daugiau emocinio streso, reikalavimų, įtampos, smurto, nusivylimų, išdavysčių, diskriminacijos, priekabiavimo, lieka vienos su vaikais, kenčia savo fiziologiją? Moteris. O kas daugiausia, visais laikais žudosi, nusigeria, įninka į narkotikus, lošimus, kitas priklausomybes? Vyras.

Už kiekvieno sėkmingo vyro stovi juo tikinti moteris. Vyrais reikia tikėti. Juos girti. Jais žavėtis, laikyti juos herojais. Tada jie tokie ir bus.

Moteris reikia laistyti kaip gėlę – puoselėti, prižiūrėti, saugoti.

Vyrams reikia moterų, o moterims reikia vyrų. Mes esame tokie skirtingi ir tokie panašūs. Junkimės tarpusavyje į bendrą VIENĮ, susijunkime su Visata ir savo juodais tamsiais kūnais sukurkime šviesą, kaip šiame Čiurlionio paveiksle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *