Kai tik pradėjau rašyti, pirmoji mane pastebėjo rašytoja Luana Mas. Ne tik pastebėjo, bet ir pakvietė prisijungti prie rašytojų komandos žurnale “Baltas kambarys”.  

Tai buvo kažkas TOKIO. Negaliu apsakyti savo džiaugsmo. Juk niekas niekur manęs nekvietė ir niekas mano ne/tekstų neskaitė.

Netrukus, po poros “Balto kambario” numerių, Luana pakvietė susitikti su ja Vilniuje, “Keistotekos” knygyne. Dar kartą labai apsidžiaugiau. Dar nei karto nebuvau susitikusi su “gyva” rašytoja.

Atsimenu, su kokia pagarba tada į ją žiūrėjau. Ji atrodė stebuklinga, jaučiau, kad mus skiria šviesmečiai. Tuomet ji ne tik rašė poeziją, bet jau buvo išleidusi dvi knygas. Galvojau, koks jausmas gyventi šiame pasaulyje žmogui, išleidusiam knygą? Turėtų būti nuostabus! Kažkas tarp savęs išpildymo ir visiškos pilnatvės. Man tai atrodė lygu užkopimui į Everestą.

Ir ką? Dabar aš pati gyvenu šiame pasaulyje išleidusi knygą. Mane kviečia. Giria. Tagina. Klausia patarimo.

Ir pasakysiu Jums paslaptį: jokio skirtumo nejaučiu.

O… išleidus tris knygas? Devynias knygas?…Dešimt?  Turiu įtarimą, kad ir tada gyvenimo, kasdienybės, vienatvės, egzistencinio nerimo jausmas niekuo nesiskirs nuo to, kuris buvo neišleidus nei vienos knygos.

Nuo savęs nepabėgsi.

Gal todėl žmonės, kurie turi daug, sukūrė daug, pastatė milžiniškus verslus, užsidirbo milijonus, vis tiek jaučiasi nelaimingi? Savo disciplinos, užsispyrimo, talento dėka jie pasiekė to, ko troško…tačiau kas iš to? Jie jaučiasi lygiai taip pat, kaip jautėsi nesukūrę nieko. O galbūt dar nelaimingesni, nes anksčiau bent jau turėjo tikslą. Kai tikslas pasiektas, ir jo nebeliko.

Gyvenimas yra kelionė. O pinigai laimę atneša tik vienu atveju – jei jais pasidalini. Kūryba laimę taip pat suteikia tik vienu atveju –  jei yra kažkam naudinga, kažkam svarbi. Jei tavo kūriniai sugeneruoja vertę, naudą, prasmę kitam žmogui.

Kitas žmogus JIS yra katalizatorius mūsų gyvenimo prasmei. 

Jau seniai turėjau svajonę. Norėjau padėti žmonėms susipažinti. Surasti vienas kitą, surasti savo meilę, savo antrąją pusę. Galvojau kurti pažinčių agentūrą. Bet ne tokią, kurioje klesti paviršiniai, nepadorūs, netikri pokalbiai, bet tokią, kuri pritrauktų sąžiningus, sąmoningus, pozityvius žmones. Visada jaučiau, kad galiu. Esu cementas tarp dviejų plytų.

Svajonės pildosi! Nuo sausio pabaigos planuojame naują rubriką naujame pozityvių žinių portale, spėkite, kokią?

Pažintys sąmoningiems žmonėms.

Rašysiu straipsnius, imsiu interviu iš žmonių, kurie nori susipažinti. Tai bus ne paprasti (ką veiki gyvenime), bet giluminiai interviu, pilnai atskleidžiantys asmenybę. Jie bus įdomūs tiek man, tiek mano pašnekovui, tiek skaitytojui.

p.s. o knygas apie santykius rašysiu ir toliau:).

Iki susitikimų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *